O nás - web o motorkách a lidech

Baví nás motorky, stejně tak život kolem nich. Jsme rádi v kontaktu s lidmi, kteří jsou stejně postiženi jako my. Jeden z nás honí vteřiny na dragsterovém speciálu vlastní výroby, druhý běhá s fotoaparátem všude tam, kde to burácí a kouří od výfuku, třetí řízne a svaří každou šíleně zahnutou trubku, která se jen zavařit dá. Nejlepší cesta je pro nás jednou stopou. Umíme si také poradit a vyměnit kdejakou drobnost. A když je třeba, rozebrat a složit do posledního šroubku.

Tak jako se liší vkus na ženy každého z nás, stejně tak je to i s motocykly. My se zajímáme zejména o modely Buell a Harley Davidson. Líbí se nám stará škola, old-school choppery, bobbery, ale nemáme problém ani s kategorií motocyklů moderního stylu s třístovkovou papučí na zadním ráfku. 

A co TY? Jsi stejná krevní skupina? Přemýšlíš, jak si svůj bike upravit, kde co sehnat, opatřit, jak ho předělat, vymyslet, aby vše opravdu fungovalo a bylo dle Tvých představ? Viděl jsi někde nějaký bike, který Tě inspiroval, myšlenka na změnu Ti nedá spát a chceš pro tu svou krásku něco nového? Nebo ji potřebuješ je ofouknout, poladit, seřídit, vyměnit nějaký nezdravý kus železa, či jiné součástky, který Tvou motorku trápí? Napiš, zavolej. Pomůžeme, poradíme, uděláme, zařídíme, pokud to bude v našichy silách, případně Tě odkážeme na odborníka, který ví, co my ještě nevíme. Narozdíl od Tvé ženy (o kterou se Ti nepostaráme) se Ti pak řev burácejícího motoru určitě bude líbit :-)

O co se zajímáme a co můžeme zařídit ???

Motocykly Harley Davidson a Buell, dragstery, ostatní motocykly, opravy - servis, úpravy motoru, měření výkonu, seřízení, originální vzhled, náhradní díly, doplňky, oblečení

Bikes, Drag racing, motorcycle parts, accessories, manufacturing and customizing, apparel

Kontaktujte nás